Як перевірити справжність профілю

kak-proverit-podlinnost-profilya

Дуже часто наші замовники цікавляться тим, як вони можуть перевірити, що їм привезли й встановили справжні вікна Veka? Що це той профіль, що вони замовляли, а не якийсь інший з наклейками Века.

Можна з великою впевненістю сказати, що профільну систему Veka складніше підробити, ніж багато інших. Це пов’язано з тим, що німецький концерн Veka дорожить своєю репутацією, серйозно стежить за якістю своєї продукції. І має надійний захист від підробок профілю.

Система захисту профілю

Логотоп на профиле Veka

На торці стулки і рами всіх профільних систем Veka нанесений логотип синім кольором і лазером нанесено маркування – спеціальний серійний номер. Якщо раптом у вас виникне бажання уточнити справжність Ваших вікон, Ви можете передзвонити в контактний центр Века. Телефон можна уточнити на офіційному сайті Veka. І назвавши серійний номер, можна дізнатися, на якому заводі концерну був виготовлений цей профіль.

серийный номер на профиле

Система захисту ущільнювача

Маркировка на уплотнителе

Для виробництва профільних систем, Veka використовує екструдований ущільнювач, який наноситься під час лиття профілю. І окремий – знімний ущільнювач, на який також нанесено маркування veka.

Швидше за все, профіля для виготовлення вікон і дверей ніхто не підробляє, так як це дуже дороге задоволення. Для того, щоб підробити профільну систему, необхідно організувати виробництво, з дорогим обладнанням. Яке буде практично аналогічне оригінального. Все це на порядок складніше, ніж підробити якийсь одяг або взуття відомого бренду. І якщо хтось і готовий вкласти мільйони у виробництво, швидше за все він буде випускати профільні системи під своєю маркою і розкручувати свій бренд.

Захисна плівка на профілі

Защитная пленка на профиле

Теоретично можна зробити вікно з більш дешевого профілю і наклеїти на нього захисну плівку більш відомого і дорогого. Але це теж клопітно. Замовляти друк плівки на два три вікна – ніхто не буде, це дорого. А замовляти для великої партії – ризиковано, та як рано чи пізно стане відомо і прибуток від обману буде непорівнянний зі штрафами і кримінальною відповідальністю.

На всіх додаткових елементах, таких як розширювачі і кутові з’єднувачі також наноситься маркування та оригінальна захисна плівка. А глянувши в розріз додаткового елемента можна побачити армуючий підсилювач. Аналогічний армуючий підсилювач також встановлено у Вашому вікні. Колір оригінальних додаткових елементів не повинен відрізнятися від кольору вікна.

Як можуть обдурити?

Відомі випадки, коли непорядні продавці (швидше за все майстри, які Вам робили ремонт і допомогли з установкою нових вікон або бігунки – пропонують вікна, бігаючи по домівках). Або взагалі зривали захисну плівку з вікон, або замість неї наклеювали малярський скотч. Для того, щоб замовник не зміг зрозуміти яке вікно йому встановили.

Купуючи вікна не в спеціалізованих салонах, Вам можуть запропонувати одну профільну систему, а продати абсолютно іншу. Просто уважно читайте договір і специфікацію до нього.

Кілька років поспіль бігунки продавали довірливим пенсіонерам вікна з німецького профілю Winbau, а привозили і встановлювали вікна з профільної системи Tepla. Дані профільні системи виробляються на одному заводі і відрізняються за класом, остання – бюджетна. При цьому не потрібно бути великим фахівцем, щоб побачити різницю в захисній плівці на цих вікнах.

Невеликий підсумок:


Можна з упевненістю 99,9% сказати, якщо Ви замовили вікна в спеціалізованому салоні або фірмі. Вам вчасно привезли і встановили нові вікна в захисній плівці з синіми літерами Veka – це оригінал. Спіть спокійно і радійте теплоті, затишку і комфорту з новими вікнами …