Які вікна популярні в Німеччині?

Окна- в -Германии

Почавши ремонт, і у зв’язку з вибором нових вікон, багато хто замислюється: які вікна краще поставити – дерев’яні або металопластикові? Яку профільну систему, склопакет і фурнітуру використовувати в новому вікні? Зіткнувшись з цим, ви можете задатися також питанням: а які вікна встановлюють в Європі? Уже давно побутує думка, що в європейських країнах і, зокрема, в Німеччині люди віддають перевагу дерев’яним вікнам. Чи правда це і чому?

Окна в Европе

У Німеччині розробляють і випускають не тільки одні з кращих автомобілів, але також профільні системи, фурнітуру і комплектуючі для металопластикових, дерев’яних вікон і дверей. Тут вперше була придумана фурнітура для поворотно-відкидного вікна і розташовані заводи багатьох компаній-лідерів у віконній індустрії, такі як Veka, Rehau, Roto, Winkhaus і ін.

Окна в Европе

Той, хто був у Берліні або інших містах Німеччини, швидше за все, звертав увагу, що там зустрічається велика кількість будинків із дерев’яними вікнами. Будинки з таким склінням можна зустріти в центрі міста, де вони представляють собою архітектурну цінність, або в провінції.

Окна в Европе

А якщо звернути увагу на сучасні будівлі, то можна побачити велику кількість не тільки дерев’яних, а металопластикових та алюмінієвих вікон. Майже всі європейці практичні та дуже серйозно ставляться до фінансових витрат, тому при виборі й установці нових вікон віддають перевагу металопластиковим. Такі вікна на порядок дешевше, ніж дерев’яні, і не вимагають настільки ретельного догляду. Проте, заможні німці часто встановлюють дерев’яні вікна з широким енергозберігаючим склопакетом.

Окно Германия

Чим відрізняються вікна, які встановлюються в Німеччині і в нашій країні:

  • Профільна система. У Німеччині практично ніколи не використовуються 3-х камерні профільні системи монтажною шириною 60 мм. Ці профільні системи не рекомендовано використовувати і в нашій країні, тим більше, що вони не відповідають сучасним будівельним нормативам. Дані профіля взагалі не випускають на заводах, розташованих у Німеччині. Там виготовляють вікна шириною 70 мм і більше.
Дом Германия
  • Склопакет. У вікнах, встановлених у будинках німців, в основному двокамерний енергозберігаючий склопакет. Адже до енергозбереження все європейці підходять дуже серйозно. Такий склопакет радимо встановлювати у вікна і в нашій країні, де тема заощадження тепла дуже актуальна.
Пластиковые окна в Германии
  • Фурнітура. Половину вікон у приватних будинках роблять глухими, а другу половину – відкривающимися . А стандартне двостулкове вікно у нас в 90% робиться так: одна половина вікна – глуха (не відкривається), а друга – поворотно-відкидна. Мінус такої конфігурації – незручність обслуговування. До переваг можна віднести вартість (ціна такого вікна на 1000 грн. дешевше того, у якого відкриваються обидві половинки). У німців практично завжди все стулки відкриваються. Бувають випадки, що стулку на вікні майже ніколи не відкривають, тоді на таку стулку замість ручки встановлюють декоративну накладку. Є деякі профільні системи (з трьома контурами ущільнення), які взагалі не призначені для глухих вікон.
Зеленые окна в Германии
  • Колір вікна. У будинках на території Європи можна побачити велику кількість кольорових вікон (ламінованих), які імітують колір дерева або просто кольорові (темно-зеленого кольору антрацит і ін.). Також там встановлено багато стандартних білих вікон, але процентне співвідношення їх менше, ніж у нашій країні.
Роллеты на окнах в Германии
  • Комплектація. Подорожуючи європейськими вулицями, можна звернути увагу, на те, що на багатьох вікнах у приватних будинках встановлені декоративні шпроси та захисні ролети. Причому ролети встановлені не накладним монтажем (як у нас), а вбудованим. В даному випадку вікно і ролета представляють собою одне ціле, короб ролети розташований всередині приміщення і закритий декоративними елементами. Ролета виконує кілька функцій: захищає приміщення від сторонніх поглядів, є перешкодою сонячному теплу, виконує функцію енергозбереження і є додатковим захистом від злому.
Роллета в окне

Як міняють вікна в Німеччині. правильна установка

Неправильний маркетинговий підхід до продажу металопластикових вікон у нашій країні привчив замовників до того, що вони купують вікно, а його замір, доставка і монтаж відбуваються «безкоштовно». Фактично це входить у вартість вікна, і для конкурентоспроможної ціни ці витрати намагаються мінімізувати. Дуже часто монтаж вікна відбувається неправильно і виконують його монтажники без достатнього досвіду.

Окна в Германии

У Німеччині вартість монтажу вікна може бути вище вартості самого вікна. Там бригада монтажників здає приміщення після установки замовнику в тому стані, в якому воно було до установки. Для цього монтажники виносять або накривають усі меблі в кімнаті. Після правильної установки вікна (з використанням ПСУЛ і паробар’єрних стрічок) вони відновлюють відкоси, прибирають приміщення і вносять меблі.

Мало хто в нашій країні готовий платити за такий монтаж …

Наша компанія пропонує своїм замовникам вікна з високоякісного німецького профілю VEKA класу «А», монтажною глибиною від 60 до 82 мм, із застосуванням надійної німецької фурнітури ROTO, енергозберігаючих і мультифункціональних склопакетів. Ми використовуємо не тільки білі, а й ламіновані профіля (є великий вибір колірних рішень), встановлюємо декоративні шпроси і захисні ролети. Монтаж виробляють висококласні фахівці з досвідом робіт більше 15 років.

Звернувшись до нас, Ви точно не пошкодуєте: ми встановимо Вам такі вікна, яким позаздрять навіть найвибагливіші німці.