Вікна кольору антрацит

Окна антрацит

Усім відомо, що більшість металопластикових вікон, установлених у будинках – білого кольору. Це обумовлено деякими причинами. По-перше, білий колір – універсальний і підходить до приміщень різного стилю. По-друге, білі вікна на 20-30% дешевше від кольорових – ламінованих вікон.

Є люди, які відносяться до вікна не як до «прозорого предмету», що розділяє приміщення і вулицю, а й як до одного з елементів інтер’єру. Тому дуже часто для скління котеджів, приватних будинків і квартир застосовують кольорові вікна.

Такі вікна зможуть підкреслити стиль інтер’єру, зроблять його вишуканим й індивідуальним. Дають можливість дизайнерам створити необхідний образ усієї будівлі, так і внутрішнього простору.

Останні 10-15 років класикою кольорових вікон – були пластикові вікна з ламінацією під колір дерева. Основні з них «золотий дуб», «темний дуб», «горіх» та ін.

В останні кілька років тенденції трохи змінилися … Зараз все частіше стали застосовуються вікна сірого кольору (антрацит). Вікна, виконані в цьому кольорі, будуть виглядати строго й елегантно, зроблять інтер’єр стильним і сучасним.

Вони відмінно поєднуються з різними відтінками коричневого, білого і жовтого кольорів. Колір «Антрацит» додасть стриманості та спокою у Ваш будинок.

Колір «антрацит» – модне колірне рішення для вашого інтер’єру

Темно-сірі пластикові вікна ідеально впишуться в інтер’єр квартири або будинку, зможуть створити неповторний стиль і прослужать довгі роки. Ці вікна будуть відмінно виглядати з будь-якими видами обробки, такими як натуральний камінь, дерево, цегла або бетон. Саме сірий колір завдяки дивовижному спектру відтінків останнім часом став частіше за інших використовуватися в дизайні інтер’єрів і вікон.

окна антрацит

Ламінація вікон кольору Антрацит буває декількох видів:

  • Одностороння. Плівка наноситься на зовнішню або внутрішню сторону профілю. При цьому інша сторона залишається білою. Цей варіант застосовується коли необхідно підкреслити тільки колір фасаду будівлі або вписати вікно в інтер’єр однієї кімнати. Мінус такого виду – при відкритті вікна буде видно білий торець рами і стулки. До плюса можна віднести більш низьку вартість.
  • Двостороння в масі. Плівка наноситься на зовнішню і внутрішню сторону кольорового (сірого) профілю. Коли відкриваєте вікно, Ви бачите сірий торець рами і стулки. Таке вікно виглядає більш презентабельно, але коштує орієнтовно на 15% дорожче.

Ламіновані профіля кольору «Антрацит» мають наступні властивості:

  • не схильні до атмосферного впливу і сонячного світла, зберігають свій колір і характеристики (не відшаровуються) протягом усього часу експлуатації.
  • ламінація є додатковим зміцнючим елементом при механічному впливі і спрощує догляд за вікнами;
  • надає віконним конструкціям індивідуальність й оригінальність.
цвета окон века

У 2018 році в програму стандартних кольорів вікон VEKA компанія Века Україна ввела додатковий колір – RAL 7016-05 антрацит темно-сірий структурний (anthracite grey).

Це означає, що профілі даного кольору є в наявності на складі в Харкові чи Києві. І для того, щоб замовити і купити вікна, не потрібно чекати місяць, ми зможемо виготовити і встановити їх у найкоротші терміни (7-10днів).

цвет антрацит

Колір RAL 7016 у даний час використовується не тільки для віконних профілів, у такому кольорі можна замовити відливи, захисні ролети, металочерепицю для даху, ворота та ін. Це дуже актуально для будівництва котеджу в одному колірному рішенні.