Відмінність віконних профілів VEKA

Профиля Века

Щоб побачити різницю між профільними системами, з яких збираються вікна VEKA, необхідно докладніше розглянути їх конфігурацію й основні характеристики. Варто зазначити, яку профільну систему Ви б не вибрали – будь-яка з них відноситься до класу «А» (тобто товщина зовнішньої стінки по всьому периметру не менше 3 мм). Це означає, що вікна, зібрані з цих профілів будуть надійні і зберігатимуть геометрію, не залежно від умов експлуатації. Концерн Veka принципово не виготовляє профільні системи економ класу.

Всі профільні системи VEKA виробляються виключно з якісного полівінілхлориду, призначеного для зовнішнього використання. Даний матеріал відрізняється високим показником по ударній в’язкості. Профілі відповідають Європейським нормативним вимогам і міжнародним стандартам. Щогодини проводиться контроль параметрів продукції, що випускається на виробничій лінії.

Концерн Veka спеціалізується тільки на виробництві ПВХ систем, тому вони пропонують найбільший асортимент рішень для вікон. Ними представлений величезний вибір кольорів ламінації, алюмінієві накладки, спеціальні серії профілів для історичних будинків, для найсучасніших будинків і багато іншого. Єдине, в нашій країні популярністю користується тільки частина профільних систем.

Віконний профіль Veka EUROLINE

Veka Euroline

Якщо ви вирішили засклити балкон або лоджію, поставити вікна в нежитлове приміщення або на виробництво придивіться до Veka Euroline. Ви отримаєте відмінні вікна гідної якості. Даний профіль – стандартний 3-х камерний. Вікна, виготовлені з даної профільної системи, мають монтажну ширину 58мм з можливістю застосування склопакета шириною до 32мм. Водонепроникність і повітренепроникність забезпечуються двома контурами ущільнювача сірого кольору. Володіє відмінними експлуатаційними параметрами за рахунок гладкої поверхні. Даний профіль має більш високі характеристики, в порівнянні з багатьма іншими профілями, представленими на нашому ринку.

Віконний профіль Veka PROLINE

Veka Proline

На даний момент – це найоптимальніший варіант в поєднанні ціна-якість. Якщо у Вас є бажання, щоб у Вашому будинку, квартирі, магазині або офісі були встановлені віконні конструкції, які відповідають усім європейським стандартам. Які за своїми характеристиками будуть на 20% вище, ніж вимагають будівельні норми нашої країни. Зверніть увагу на Veka Proline. Даний профіль 4-х камерний, але має монтажну ширину 70мм, точно таку ж, як у 5-и камерних профілях. Відрізняється від 5-и камерних профілів тільки тим, що у нього відсутня одна внутрішня перегородка. При цьому теплові і статичні характеристики практично не відрізняються, тому що є можливість установки широкого двокамерного склопакета (шириною 40мм)

Віконний профіль Veka SOFTLINE

Veka Softline

Даний профіль, для тих, хто звик купувати і використовувати найякісніші та надійніші речі. Дана профільна система має не тільки відмінні характеристики, а й дозволяє реалізувати різні дизайнерські рішення. Виготовляється не тільки в стандартному білому кольорі, а й у темно коричневому або карамельному з подальшим нанесенням ламінуючої  плівки. Ламінація проводиться на висококласному німецькому обладнанні на заводах концерну Veka. Це означає, що з ламінуванням абсолютно нічого не станеться під впливом негативних кліматичних умов. У даного профілю найвищий коефіцієнт опору теплопередачі, відповідно він найтепліший.

Опір теплопередачі відповідає 1 класу виробів згідно ДСТУ Б В.2.7-130: 2007 і нормам DIN 4108 і EnEV. Звукоізоляція VDI 2719, в залежності від використовуваного склопакета класи шумозахисту від II до IV. Противозламні характеристики з застосуванням відповідної фурнітури відповідають нормативам DIN V ENV 1627 – 1630.

Характеристики віконних профілів Veka

 SOFTLINE    PROLINE      EUROLINE
Кількість камер5        4        3
Монтажна ширина, мм70      70      58
Товщина склопакета, ммвід 4 до 42від 4 до 42від 4 до 32
Опір теплопередачі, м2С / Вт0,83  0,80  0,65
Виконання  біле, кольоровебілебіле
Колір ущільнювачачорний, сірийсірийсірий
Ширина комбінації рама-стулка (Типовий варіант)118 мм        112 мм        113 мм
Висота фальца, мм21      21      18
Матеріал ущільнювачаАРТК, силіконАРТК, силіконАРТК, силікон
Кількість контурів ущільнення222