Заміна ущільнювача

Заміна ущільнювача в пластикових вікнах – є однією із затребуваних послуг, яку наша компанія надає в Харкові і Харківській області.

Теоретично якісний ущільнювач пластикових вікон повинен виконувати свої функції протягом 15 років. Але як показує практика, ущільнювач виходить із ладу раніше. Відбувається це тому що, мало хто робить сервісне обслуговування вікон. Ущільнювач вікна необхідно раз на рік чистити, протирати і змащувати силіконом. Якщо цього не робити, термін його експлуатації – скорочується.

замена-уплотнителя

Немає необхідності бути фахівцем, щоб визначити якість ущільнювача. Якщо ущільнювач вікна брудний, сухий, крихкий або має пошкодження  ̶  його необхідно замінити. Немає сенсу міняти ущільнювач, якщо він маслянистий на дотик, яскравий і еластичний.

Ви можете придбати у нас новий якісний ущільнювач для пластикових вікон і замінити його самостійно, складного в цьому нічого немає. Однак, якщо ущільнювач вашого вікна вийшов з ладу – це говорить про те, що і за самим вікном (його фурнітурою) не було достатнього догляду. Необхідний комплексний підхід. Для цього викличте нашого фахівця. Він не тільки здійснить установку нового ущільнювача, а й зробить сервісне обслуговування вашого вікна (справить регулювання і змащування фурнітури). У будь-якому випадку краще довіритися професіоналам.

Якщо дме з вашого вікна, а ущільнювач м’який і еластичний  ̶  немає сенсу міняти його. Необхідно правильно налаштувати фурнітуру, а при необхідності додати додаткові елементи, що забезпечують кращий притиск.

Існує одна помилка: багато людей, які скаржаться на запотівання вікон, думають, що цю проблему може вирішити установка нового ущільнювача. Але як показує практика, у такий спосіб усунути цю проблему не вийде. Необхідно встановити новий тепліший склопакет або зменшити вологість у приміщенні.

У будь-якому випадку, якщо Ви помітили, що з Вашого вікна дме або воно втратило первісну звукоізоляцію – зверніться до нас і наші фахівці в найкоротші терміни усунуть цю проблему.

Орієнтовна вартість заміни ущільнювача в Харкові:

  • Виклик майстра – 150 грн
  • Ущільнювач – від 30 грн / метр пог.
  • Робота по заміні ущільнювача – від 150 грн / вікно

* У вартість роботи входить: заміна ущільнювача, регулювання і змащення фурнітури вікна.

Зверніться до нас, і Ви отримаєте:

  • оперативне та якісне обслуговування у всіх районах Харкова
  • професійне виконання робіт фахівцями з досвідом роботи більше 15 років
  • мінімально короткі терміни і прийнятні ціни
  • гарантію на всі виконані роботи
  • початкові або поліпшені характеристики Ваших вікон
  • комфорт і гарний настрій