Заміна склопакетів

Замена стеклопакета Харьков

Заміна склопакета в пластикових вікнах – є однією із затребуваних послуг, яку наша компанія надає у Харкові і Харківській області.

Навіщо міняти склопакет у вікні?

У більшій половині металопластикових вікон, які встановлені у нашому місті, використовується стандартний однокамерний склопакет. Опір теплопередачі якого дорівнює 0.35м² С ⁰  / Вт. Такий склопакет не відповідає ДБН (ГОСТ), може промерзати, пітніти і має погану звукоізоляцію. Чому так?

Практично у всіх нових будинках, які були побудовані за останні 10-15 років, установлені звичайні однокамерні склопакети. Це відбувається тому, що забудовник, як зазвичай, економить на матеріалах. I замовник не зможе пред’явити забудовнику ніяких претензій, так як у договорі нічого не прописано про характеристики вікон. Крім цього тільки в 2015 році наш уряд (встановивши нові тарифи на енергоресурси) підштовхнув людей утеплювати свої будинки. До цього багато “фахівці” вважали, що звичайного однокамерного склопакета досить для установки у вікнах міста Харкова. Але це не так.

Стеклопакеты Харькв

Якщо Ви зіткнулися з тим, що Ваше вікно «пітніє», у нього недостатня шумоізоляція або просто хочете зробити Ваше вікно на порядок тепліше, для економії на опаленні – зверніться до нас. I ми замінимо Ваш “холодний” склопакет на новий – “теплий”. Встановивши двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом, заповнений інертним газом аргоном, який має опір теплопередачі 0.95м²С⁰ / Вт, ми зробимо Ваше вікно в 2.5 рази тепліше. Завдяки цьому пройде запотівання вікна, і Ви зможете економити на опаленні.

Іноді склопакет на неправильно зібраному або встановленому вікні, може тріснути або його можуть розбити при неакуратному використанні. Буває так, що хуліганам, з якоїсь причини «заважає Ваше вікно», і вони можуть розбити склопакет. У будь-якому випадку – зверніться до нас, і Ваша проблема буде усунена.

замена-разбитого-стеклопакета

Заміна склопакета відбувається без шуму і пилу. При заміні немає необхідності демонтувати вікно. Спочатку наш фахівець проведе замір, потім ми виготовимо новий і через 2 – 5 днів його привеземо і встановимо.

Існує помилкова думка, що можлива заміна скла в склопакеті або ремонт склопакета. Теоретично це можливо, але практично дуже складно. Для цього необхідно дістати Ваш склопакет і відвезти його до нас на завод і здійснювати ремонт склопакета там. Часто видалити пошкоджене скло, не пошкодивши ціле, не виходить. І заміною скла в склопакеті ніхто не займається. Якщо необхідно замінити скло в склопакеті – зверніться до нас, ми виготовимо новий і встановимо його.

Вартість заміни склопакета

Ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нашим менеджером. Вартість заміни склопакета включає в себе вартість самого склопакета і вартість виміру, установки і доставки.

zamena-steklopaketa

Вартість склопакета: від 850 грн / м²

Замір: 150 грн.

Установка склопакета: від 120 грн.

Доставка містом: 180 грн.

Зверніться до нас, і ви отримаєте:

  • професійну консультацію
  • оперативну заміну склопакета у всіх районах Харкова
  • професійне виконання робіт фахівцями з досвідом роботи більше 15 років
  • прийнятні ціни
  • гарантію на всі виконані роботи
  • комфорт і гарний настрій
заміна склопакета Харків