Установка вхідних дверей

Одним із напрямків нашої компанії є установка вхідних дверей у Харкові.

На даний момент у Харкові все рідше можна помітити дерев’яні або фанерні двері в якості «вхідних» у квартиру або будинок. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити вхідні металеві двері, які користуються найбільшим попитом у сучасних умовах життя в комплексі з установкою. Такі двері мають більш привабливий вигляд і володіють підвищеною безпекою, надійністю, міцністю, відмінною шумо- і теплоізоляцією. Всі ці характеристики залежать не тільки від якості матеріалів, з яких зроблені двері, але і від правильного і грамотного монтажу. Неправильна установка може значно погіршити характеристики нових дверей. Багаторічний досвід не тільки виготовлення та продажу, а й якісної установки вхідних дверей фахівцями нашої компанії дає безліч рекомендацій і позитивних відгуків наших клієнтів.

установка входных дверей

Як відбувається установка вхідних дверей?

 • Після Вашого дзвінка до нас, у зручний для Вас час, приїжджає замірник зі зразками обробки, каталогом дверей, замків, ручок і додаткових елементів. Після визначення з конфігурацією, розмірами і комплектуючими озвучать точну ціну. Якщо дверний отвір стандартний, то сума, яка вказана на сайті, не зміниться. Якщо необхідно, наші фахівці зможуть розширити або закласти дверний
  проріз.
 • Потім, в залежності від того чи є обрані Вами двері у нас на складі або її необхідно виготовити, проходить від 3-х до 20-и днів. Після цього до Вас приїжджають наші монтажники з новим виробом.
 • Проводиться демонтаж старих дверей: Демонтаж проводиться ломом і монтуванням, або із застосуванням болгарки і перфоратора. Отвір очищається від залишків розчину і старої штукатурки. Даний етап робіт, на жаль, не відбувається без пилу.
 • Після цього починається безпосередньо сама установка нових залізних дверей. Спочатку виставляється за рівнем у всіх площинах і кріпиться коробка. Кріплення може бути анкерами або штирями наскрізь через коробку або через провушини. Зазори, які утворилися, заповнюються монтажною піною. Навішується стулка, і встановлюються лиштви або дверний добір.
 • На останньому етапі установки перевіряється виконана робота. Правильно встановлені двері не повинні довільно відкриватися або закриватися, замки повинні працювати без зусиль і скрипу.

Вартість установки вхідних дверей

Залежить від декількох факторів і точно назвати її зможе наш фахівець, коли побачить весь обсяг робіт. Орієнтовно:

 • Виклик замірника-консультанта – 250 грн.
 • Доставка дверей до під’їзду – 300грн.
 • Демонтаж старих і монтаж нових дверей – 650грн.
 • Окремо обмовляється підйом і додаткові роботи.

Довірте установку дверей, від якої залежить не тільки Ваша безпека, фахівцям нашої компанії і отримаєте не тільки якісний виріб, встановлений правильно і вчасно, а також гарантію, комфорт і гарний настрій.