Установка вікон

Більше 15 років наша компанія займається встановленням пластикових вікон і дверей у  Харкові. За цей час ми встановили тисячі виробів і навчилися це робити правильно, якісно і професійно. У нашій країні немає навчальних закладів, які готують установників пластикових вікон. Тому щоб виконувати цю роботу якісно – необхідний досвід. Він у нас є. Наші установники володіють не тільки теоретичними знаннями, отриманими на тренінгах, а й великим практичним досвідом. Для установки вікон ми використовуємо професійний інструмент Dewolt і європейські матеріали (піна, ПСУЛ, паробар’ер). Кріпимо вироби різними способами: анкерними пластинами або анкерними шурупами.

okna-plastikovie

Як проходить процес установки вікна?

Після того як замовник визначився з необхідністю заміни старих вікон на нові. І попереднього прорахунку – він викликає замірника. Заміряє робить виміри, і розраховує остаточну вартість. Якщо розміри реального вікна відрізняються від розмірів, які були прораховані заздалегідь, – відрізняються незначно, то вартість вікна не зміниться. Потім укладається договір. Договір укладається в нашому офісі або на місці, вдома у замовника. У договорі обумовлюються: конфігурація виробу, профіль, склопакет, додаткова комплектація і терміни. Після внесення передоплати проходить 5-7 днів для стандартних вікон або 10-15 для нестандартних (арочних) конструкцій.

В обумовлені терміни приїжджають установники з новим вікном. Спочатку проводиться демонтаж вікна. На жаль, цей процес не відбувається без шуму і пилу. І якщо приміщення – житлове, необхідно його звільнити, або накрити меблі і техніку. Стулки старого дерев’яного вікна знімаються, рама розпилюється. Все це виноситься на сходову площадку, а за домовленістю, на вулицю. Готується отвір, прибираються залишки штукатурки, пакля і т.д. Потім коробка вікна виставляється за рівнем у всіх площинах, розклинюється і кріпиться. Існують два види кріплення: на анкерні пластини (пластина кріпиться однією стороною до вікна, інший до відкосу) або анкерні шурупи (вікно кріпиться в стіну через раму). Наші установники користуються двома способами, вибирають той, який більш доцільний в даному випадку. Потім навішуються стулки, встановлюються склопакети. Після цього вікно запінюється монтажною піною, підганяють і встановлюють підвіконня та відливи. В кінці проводиться регулювання вікна і прибирання сміття. На наступний день, коли повністю розшириться піна, можна штукатурити відкоси, обшивати їх пластиком або гіпсокартоном.

Обов’язково, в перебігу декількох тижнів після установки вікон, треба зняти з них захисну плівку, так як на сонці вона має властивість дуже сильно прилипати до вікна. І якщо це не зробити відразу, то потім це буде проблематично, особливо влітку.

установка пластикового окна

Правильна установка

При необхідності, якщо замовник готовий це оплачувати, і прорізи вікон дозволяють, вікна встановлюють згідно ДБН, із застосуванням ПСУЛ і пароізоляційної стрічки. Такий спосіб монтажу – правильніший, але як показує практика, використовується в 15% випадках. Дуже проблематично встановлювати вікна із застосуванням ПСУЛ і пароізоляційної стрічки в старих будинках, де отвори вікон, м’яко кажучи – не рівні. А найголовніше – практично ніхто не готовий оплачувати матеріали для правильної установки, так як 80% замовників шукають вікна дешевше …

При бажанні, вікна можна встановити самостійно, для цього в інтернеті існує безліч інформації. Але існує ряд складнощів: правильний замір, є багато нюансів, які потрібно враховувати, і необхідні навички для збирання/розбирання вікна, особливо складно діставати і правильно встановлювати склопакет у вікно. Якщо руки ростуть від куди треба, все це можна зробити самостійно.

Зверніться до нас, і ви отримаєте:

  • детальну консультацію про нашу продукцію і послуги
  • оперативний і якісний завмер в усіх районах Харкова і Харківської області
  • професійну установку фахівцями з досвідом роботи більше 10 років
  • прийнятні ціни і мінімально короткі терміни
  • гарантію на всю продукцію та виконані роботи
  • комфорт і відмінний настрій