Скління балконів і лоджій

Застеклении лоджии Харьков

Одним із основних напрямків нашої компанії є засклення балконів і лоджій. Дану послугу в Харкові ми надаємо протягом 15 років. І за цей час засклили більше тисячі балконів, стали більш досвідченими і професійними. І найголовніше залишили задоволеними майже всіх наших клієнтів. Про що свідчать тільки позитивні відгуки.

Перед тим як засклити балкон, для початку необхідно визначитися, як Ви будете його використовувати. Якщо Ваш балкон призначений для сушки білизни і для зберігання «непотрібних» речей – для такого випадку підійде більш економний варіант, так зване «холодне скління». У тому випадку, коли Ви хочете за рахунок балкона збільшити кімнату, зробити на ньому зимовий сад або кабінет – необхідне більш серйозне і дещо дороге «тепле скління». В даному випадку буде недостатньо просто встановити вікна на балкон. Необхідно його ще утеплити, а в ідеалі встановити батарею або теплу підлогу.

Установка рамы на балкон Харьков

Холодне скління балконів.

У даному випадку ми використовуємо стандартні 3-х камерні ПВХ вікна з профілю Veka Euroline або WHS і встановлюємо на пластикові балкони однокамерний склопакет (два скла). Якщо ваш балкон виходить на сонячну сторону, в склопакет встановлюється енергозберігаюче скло, яке відображає сонячне тепло і дозволяє знизити температуру на балконі жарким літом.

Також ми встановлюємо алюмінієві рами, як з поворотними, так і з розсувними стулками. Одним з незаперечних плюсів алюмінієвих конструкцій – їх вага, вони легше металопластику (ПВХ) і несуть менше навантаження на старих балконах. Розсувні стулки дозволяють заощадити простір і виглядають більш естетично. Але ціна скління балкона алюмінієвими вікнами вище, ніж металопластиковими, і вони поступаються останнім в шумо- і теплоізоляції. У будь-якому випадку такий варіант скління надійно захистить ваш балкон від негоди (холоду, дощу, снігу або вітру), вуличного шуму, непрошених комах і птахів і міського пилу. Перевагою «холодного скління» є простота в установці і доступна ціна. Рама на стандартний прямий балкон з установкою коштує близько 7000 грн.

Тепле скління балконів.

Для такого скління ми встановлюємо 5-и камерні вікна на балкон, такі як Veka Softline з двокамерним енергозберігаючим склопакетом. Коефіцієнт опору теплопередачі такої конструкції вище 0,85м²К / Вт, що відповідає ДБН України (для Харкова 0,75м²К / Вт). Завдяки цьому втрати тепла зводяться до необхідного мінімуму. Такий пластиковий балкон можна використовувати як зимовий сад навіть без додаткового опалення. А якщо на балконі встановити теплу підлогу або батарею його можна використовувати як кабінет або інше тепле приміщення. У такому випадку можна демонтувати балконний блок (двері з вікном) і збільшити площу кімнати. Відгуки багатьох наших замовників говорять про те, що навіть без додаткового опалення при використанні «теплого скління» і якісному утепленні балкона, температура на ньому взимку не опускається нижче 15   ͦС. Вартість такого скління балкона відсотків на двадцять-тридцять вища від «холодного», але якість, надійність, тепло- і шумоізоляція буде на порядок вище.

Існує два варіанти скління балконів. Стандартний, коли рама встановлюється на перила. І з демонтажем перил, рама встановлюється від підлоги до стелі (між нижньою і верхньою плитою). Вартість останнього варіанту скління практично в два рази вища від стандартного. При цьому зникає необхідність утеплення та оздоблення перил, на такому балконі світліше і тепліше.

Багато людей не вважають балкон – приміщенням, особливо якщо його використовують тільки для сушки і зберігання всякого «мотлоху». І тому шукають скління балкону, ціна якого мінімальна. Виходячи з досвіду і відгуків, ми б не рекомендували це робити, адже балконна рама – це велике вікно, а чим більше вікно, тим надійніше повинен бути матеріал, з якого воно виготовлено. Надійний ПВХ профіль з хорошим підсилювачем і якісною фурнітурою не може бути  найдешевшим. Окремо хочеться відзначити те, що при склінні балкона необхідно застосовувати, як мінімум, стандартний однокамерний склопакет (2 скла). Ні в якому разі не встановлювати одне скло. Пластикові балкони з одним склом мають властивість пітніти з кінця осені до середини весни.

Остекление лоджии Харьков

Скління лоджії, що важливо враховувати:

  • Вага конструкції. Якщо лоджія довга, а вікна – широкі, плюс використовується двокамерний склопакет (3 скла), необхідно брати до уваги вагу майбутніх вікон. Як показує практика, в подібних випадках необхідно підсилювати перила і використовувати додаткові елементи кріплення.
  • Додаткові елементи. Якщо Ви плануєте утеплити лоджію, то необхідно врахувати додаткові розширювальні профіля (добори). Вони дадуть можливість зробити так, щоб обробка повністю не закрила профіль. Особливо актуально, якщо в проекті є монтаж світильників і підвісної стелі.
  • Правильна конфігурація. Стулки не повинні бути занадто широкими, щоб не навантажувати фурнітуру і у відкритому стані не перекривали прохід. З іншого боку, вони не повинні бути занадто вузькими, щоб можна було без проблем мити глухі частини вікна, розташовані поруч. При наявності білизняних мотузок необхідно передбачити фрамугу над стулками.
  • Фінішна обробка. Необхідно додатково утеплити всі ймовірні точки промерзання. Закрити герметиком або силіконом примикання козирка до верхньої плити. І обов’язково закрити з боку вулиці монтажну піну від впливу сонячного світла.

Наші роботи зі скління балконів і лоджій

Якщо Вам необхідно засклити балкон, і Ви стоїте перед вибором що і як робити, зв’яжіться з нами. І наші кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором. Все зроблять в найкоротші терміни з гарантією і прийнятною ціною.