Ремонт ролет

Більше 15 років ми виготовляємо, встановлюємо, обслуговуємо і ремонтуємо ролети в Харкові.

Захисні ролети відносно недавно, прийшли на зміну стандартним залізним ґратам і отримали велику популярність. Вони мають елегантний вигляд і є надійним засобом захисту від сонячного світла, сторонніх поглядів і злому вікон, вітрин і дверей. Дуже важливо щоб вони працювали безперебійно і забезпечували достатній захист. Всі рольставні мають рухливі елементи і ті, які труться, що контактують із зовнішнім середовищем або інтенсивно використовуються, це означає те, що вони можуть виходити з ладу, а причин для цього достатньо …

Ремонт роллет Харьков

Поломка ролет дуже часто пов’язана:

  • зломом або звершенням акту вандалізму
  • неправильною експлуатацією
  • непрофесійним і неякісним монтажем
  • зносом механізмів при тривалому використанні
  • негативним впливом навколишнього середовища

Найбільше схильні до зносу  ̶  приводи підняття полотна (перетирається трос, зношується касета або мігнон), саме полотно і замки закривання, які знаходяться під агресивними погодними умовами. Мороз на вулиці, попадання пилу або бруду в рухливі елементи рано чи пізно призводять до поломки ролети.

Ролети, як і будь-який інший механізм потребують періодичного сервісного обслуговування, але як показує практика, в Харкові це практично ніхто не робить. Тому вони можуть виходити з ладу, в цьому випадку необхідно проводити ремонт ролет. Експлуатація пошкоджених ролетів може привести до більш серйозної поломки механізмів, і вартість ремонту буде на порядок вищою. Майстра найкраще викликати відразу після виявлення дефекту і не затягувати з ремонтом.

Якщо ролети намагалися зламати або вчинили акт вандалізму (зламали або деформували рольставні, не проникнувши в приміщення) у цьому випадку проводиться заміна деформованих елементів конструкції (ламелі полотна і напрямні) і при необхідності пристроїв підйому. Двигун автоматичних ролетів виходить з ладу через перепади напруги, тривалої експлуатації, а також спочатку неправильної установки. Пристрої управління ламаються через заводський брак, тривалої або неправильної експлуатації або збоїв із постачанням. Для усунення таких поломок потрібно перепрограмування або заміна непрацюючих елементів.

Ремонт роллет в Харькове

Орієнтовна вартість ремонту ролет в Харкові:

Вид робіт:Вартість запчастин, грн.Вартість робіт, грн.
Виїзд на об’єкт, виявлення несправності 150 грн
Ремонтні роботи 200 грн
Заміна шнура підйому / опускання ролети100грн300 грн
Заміна ригельного замку380грн250 грн
Заміна тягових пружин400грн250 грн
Заміна полотна Від 350 грн

Наведена вище вартість ремонту ролет є орієнтовною і може змінюватися в залежності від складності доступу до поламаних виробів. Точну вартість Ви зможете дізнатися після того як наш фахівець приїде до Вас на об’єкт.

ремонт роллет

Фахівці нашої компанії, які ремонтують ролети в Харкові, мають досвід роботи більше десяти років і пройшли професійне навчання компаній партнерів Alutech. Рівень професіоналізму дозволяє швидко провести діагностику, виявити причину поломки і здійснити ремонт рольставней, відремонтувати або замінити на нові приводи управління, замки та інші елементи. У роботі ми використовуємо тільки якісні комплектуючі виробництва Alutech. Зверніться до нас і Ви отримаєте оперативне, якісне обслуговування і ремонт ролетів в усіх районах Харкова за прийнятними цінами.