Оздоблення балконів і лоджій

Оздоблення балкона або лоджії – це комплекс робіт пов’язаний з облаштуванням внутрішнього і зовнішнього простору приміщення, яке не входить у житлову площу (або виходить за межі фасаду будівлі). Варіанти та матеріали для виконання оздоблення балкона або лоджії в першу чергу залежать від того, як ви хочете використовувати це приміщення та від естетичного вигляду (дизайнерського рішення).

внешнее остекление балкона
Зовнішнє оздоблення балкона профнастилом в Харковi
внутреннее остекление балкона
Внутрішнє оздоблення балкона ПВХ панелями

Оздоблення балкона в Харкові вирішує дві основні завдання

  • Утеплення і герметизація приміщення
  • Покращення зовнішнього вигляду та дизайну

Вирішення цих задач може бути, як самостійним процесом, так і комплексним. Коли крім обробки ще проводиться скління балконів і лоджій. У цьому випадку виходить максимально ефективний і якісний результат.

Зовнішнє оздоблення балкона

отделка балкона сайдингом

Зовнішнє оздоблення балконів і лоджій часто затребуване при комплексному ремонті квартири. Основна мета виконання даної роботи – поліпшити зовнішній вигляд і комфорт балкона та захистити його від зовнішніх впливів. Дуже часто під поняттям «зовнішнє оздоблення» мається на увазі цілий комплекс робіт, пов’язаний із посиленням перил, захистом від опадів й  утеплення балкона. Навіть найпростіший захист периметра балкона разом із склінням значно збільшить теплоізоляцію кімнати, до якої він примикає. Також, завдяки цьому, балконну плиту оберігають від можливих руйнувань і корозії. Зовнішнє оздоблення являє собою облицювання парапету з боку вулиці профільним листом або сайдингом. Дані матеріали відмінно захищають балкон від зовнішніх впливів і покращують естетичну вигляд фасаду. Ми пропонуємо на вибір кілька варіантів кольорів використовуваних матеріалів.

Внутрішнє оздоблення балкона

балкон отделка пластиком

Для того щоб зробити балкон або лоджію максимально комфортними і функціональними – необхідно виконати внутрішнє оздоблення. Під цим поняттям мається на увазі комплекс робіт по склінню, утепленню та облагородженню зсередини якісними оздоблювальними матеріалами. У деяких випадках ці роботи включають виготовлення та утеплення нової підлоги та стелі. А також прокладання електричних проводів для живлення розеток або освітлення. Установку систем електричних теплих підлог. Самий популярний і доступний матеріал для оздоблення – пластикові панелі або дерев’яна вагонка. Крім цього, для втілення сучасних дизайнерських рішень використовують ламінат, фактурний камінь, гіпсову цеглу, кахельну плитку, декоративні штукатурки і ін.

Залиште заявку, і наші майстри-замірщики з радістю допоможуть Вам обрати оптимальний варіант, матеріал і додаткові елементи, які підходять саме для Вашого балкона. Звертайтеся до нас і завдяки фахівцям нашої компанії, Ви отримаєте якісний результат за найкращою ціною в Харкові!

Оздоблення балконів: фото наших робіт