Фурнітура Siegenia для вікон і дверей

Sigenia-top

Siegenia – один із відомих європейських брендів на віконному ринку. Він має свої представництва по всьому світу. Фурнітура Siegenia виробляється на заводах у Німеччині вже понад 100 років. Компанія постійно розширює асортимент фурнітури для поворотно-відкидних і підйомно-зсувних металопластикових, дерев’яних та алюмінієвих вікон і дверей; додає нові елементи і покращує характеристики старих.

Про фурнітуру Siegenia повинні бути тільки позитивні відгуки, тому що компанія ретельно стежить за якістю продукції, що випускається і дає 10-річний термін гарантії на свою продукцію.

Фурнітура піддається постійному контролю якості, один із варіантів – випробування вікна великого розміру (1500х1500 мм) і ваги (понад 130 кг) з імітацією великої кількості відкриттів (20000 повних циклів).

Перевірена часом система фурнітури – економічне рішення для створення комфорту і збільшення терміну служби конструкцій.

На нашому ринку SIEGENIA представлена ​​двома різновидами фурнітур:

  • FAVORIT – є універсальною системою для всіх видів ПВХ профілів, яка зарекомендувала себе по всьому світу. Модульна конструкція і високий рівень сумісності з іншими системами дозволяють знизити кількість складських запасів і скоротити час збірки.
  • TITAN AF – більш сучасна система фурнітури, що забезпечує більше комфорту і домашнього затишку. Вона більш ефективна у виробництві та обслуговуванні.

Вікна з фурнітурою SIEGENIA мають високу надійність і легкість ходу (повороту ручки). Це досягається застосуванням вдосконалених протизламних цапф, розташованих по периметру стулки і забезпечуючих оптимальний притиск і настройку завдяки капелюшкам грибовидної форми, в які інтегрована функція прокрутки і автоматичного регулювання по висоті. Дана цапфа дозволяє компенсувати відхилення повітряного потоку і зміни геометрії, викликаного тепловим розширенням. Вона дає можливість реалізації високого ступеня протизламності, аж до класу RC2.

Sigenia-противовзломная цапфа

Ще один елемент, який додає переваги даній фурнітурі, – це мультифункціональний кут (кутова передача). Він установлюється на стулки будь-яких розмірів і об’єднує в собі кілька функцій:

  • кутовий подовжувач
  • запор
  • мікроліфт
  • блокіратор неправильного використання
Sigenia-угловая передача

Такий елемент фурнітури, як ножиці, забезпечує краще притягання і м’яке пригальмовування. В ножиці TITAN AF інтегрований захист від закриття в відкинутому положенні стулки. Вони автоматично складаються і доводять стулку при закритті з режиму «відкинуто», якщо вона щільно недозатиснута зверху. Вони мають ефект пригальмовування: при переведені в режим «відкинуто» відбувається плавний нахил стулки.

фурнитура Sigtnia-ножницы

Нижня врізна петля на стулці відрізняється можливістю регулювання притиску, а також подовженими штифтами, що дозволяє нижньому штифту зайти в зварений шов і збільшити надійність.

Ще однією відмінною особливістю фурнітури SIEGENIA є новий дизайн запірних пластин. Нові запірні пластини виготовлені зі сталі і склонаповненого поліаміду. Це дозволяє:

  • Об’єднати високу міцність і витончений дизайн
  • Забезпечити відсутність зносу завдяки вставкам з склонаповненого поліаміду
  • Зробити замикання плавним і комфортним

Крім цього, у фурнітури SIEGENIA є безліч додаткових елементів, таких як мікропровітрювання, енергозберігаюче провітрювання зима/літо, блокувальники і обмежувачі відкривання, страхувальні ножиці, датчики, елементи управління «розумний дім» та ін.

Варто відзначити, що будь-які деталі, в тому числі декоративні накладки, відповідні планки і т.д. є на складі та доступні в продажу у всіх регіонах України.