Французький балкон

Балкон французский

Під фразою «французький балкон» у даний момент дуже часто мається на увазі не те поняття … Класичний французький балкон можна часто зустріти у Франції, Італії , Іспанії та деяких інших європейських країнах. Ця споруда взагалі дуже далека від звичного для нас балкона, так як у ньому або взагалі відсутня балконна плита, або вона шириною 150-300мм. Він являє собою вікно, розташоване на кілька сантиметрів вище підлоги, або прозорі двері, огороджені фігурними кованими гратами. Решітка встановлюється прямо на проріз. Такий балкон переважно несе декоративну функцію. На нього встановлюються кашпо й горщики з квітами. Вийти на такий балкон – немає можливості, так як фактично немає самого балкона.

Балкон_Франция

У пострадянських країнах, таких як Україна і Росія під терміном «французький балкон» мають на увазі прозоре засклення балкона або лоджії від підлоги до стелі (від нижньої до верхньої плити перекриття). При цьому захисна огорожа практично завжди відсутня і в рідкісних випадках залишається зовні. Класичні французькі балкони в Україні і зокрема в Харкові – зустрічаються рідко, але це не дивина.

Наша компанія більше 15 років займається встановленням металопластикових вікон та дверей, склінням балконів і лоджій, а також ми пропонуємо французьке скління (установку конструкцій від підлоги до стелі). Таке скління може бути «холодним», для цього використовується 3-х камерний профіль і однокамерний склопакет. І «теплим», коли встановлюється рама з 5-и камерного профілю товщиною 70мм з двокамерним енергозберігаючим склопакетом (3 скла). У цьому випадку за рахунок балкона або лоджії можна збільшити корисну площу кімнати, об’єднавши їх в одне ціле.

Lodzhiya

Французький балкон плюси і мінуси такого скління

  • Дана конструкція пропускає максимальну кількість світла. Вона має сучасний стиль і відмінно вписується в інтер’єр. Кімната стає світлою і візуально більш об’ємною. Ви зможете милуватися ексклюзивним видом з панорамного вікна …
  • Вікна можуть бути різної форми і мати розпашне або розсувне відкривання. Для втілення дизайнерських рішень застосовуються кольорові профіля і склопакети з тонувальним покриттям.
  • Такий вид скління позбавить від додаткових витрат на обшивку балкона як з приміщення, так і з вулиці, а також витрат на додаткове утеплення.

Недоліки французького скління не такі істотні і в багатьох випадках усуваються …

  • Великий огляд з вулиці, і як наслідок відсутність захисту від допитливих очей. Ця проблема усувається застосуванням склопакетів з використанням тонованих або сатинових стекол, а також сендвіч панелей.
  • Нагрівання балкона в спекотні сонячні дні. Це вирішується використанням спеціальних стекол ClimaGuard Solar. Такі склопакети без проблем пропускають близько 80% видимого світла, при цьому відображають велику частину інфрачервоного (теплового) випромінювання.
  • Відсутність підвіконня. Класично на французькі балкони не встановлюють підвіконня, тому що це трохи незручно. Але при бажанні підвіконня можна закріпити на спеціальних куточках або кронштейнах.
  • Складність догляду за великою площею скління. Дуже незручно мити стекла з вулиці, якщо на балконі встановлені тільки одна або дві стулки. Вирішується установкою додаткових стулок, за допомогою яких буде не тільки зручно мити конструкцію, а й провітрювати приміщення.
Французский _балкон

Єдиний недолік французьких балконів, з яким складно боротися – їх вартість. Велика площа скління, а також підвищена складність робіт тягнуть за собою збільшення вартості. Деякі непорядні фірми пропонують зменшити вартість за рахунок застосування більш дешевих профілів і підсилювачів. Але ми б не рекомендували так робити.

Так як середня площа французького балкона в «хрущовці», 9-и або 16-и поверхівці – більше 7м2. А це відповідає площі 3-х – 4-х вікон. Для виготовлення таких конструкцій необхідно використовувати профільні системи класу «А» з армуючим профілем квадратної форми завтовшки не менше 1,5 мм. Для компенсації вітрових навантажень і збільшення жорсткості конструкції обов’язково застосовувати посилені стикувальні профіля.

Francuzskiy-balkon

Якщо Ви шукайте того, хто зможе встановити французький балкон у Харкові – зверніться до нас, ми із задоволенням підкажемо, як це правильно зробити і зробимо попередній прорахунок. А також замір і професійну установку в найкоротші терміни і за прийнятною ціною.