Дитячий замок

detskiy-zamok

Після того як у родині з’являється і трохи підростає дитина, коли починає ходити і шукати «пригоди», батькам необхідно подумати про її безпеку. Як правило, багато батьків ховають всі гострі предмети, прибирають усе «зайве» з нижніх полиць або зав’язують ручки на шафках і ящиках, ставлять захист на розетки і кути. Бувають випадки, коли дитина може забратися на підвіконня, а далі тільки вікно. У старих дерев’яних вікон було купа недоліків, але один з недоліків перетворювався на перевагу. Для того, щоб відкрити старе дерев’яне вікно, необхідно було повернути кілька ручок, і сильно потягнути. Iноді це міг зробити тільки чоловік, так як вікно з часом втрачало свою форму і при нанесенні на нього купи шарів фарби відкривалося дуже туго. Крім цього у всіх вікнах були передбачені кватирки, до яких дитина не могла дотягнутися. У даній ситуації не було ніякого сенсу ставити замки на вікна.

ruchka-s-zamkom-na-okno

Сучасне пластикове вікно відкривається на порядок легше, його зможе відкрити навіть дитина. Як убезпечити дитину в цій ситуації? Для цього придумано кілька варіантів захисту: дитячий замок, віконна ручка з замком і обмежувач відкриття.

Ручка з замком

Зовні нагадує звичайну віконну ручку, тільки трохи товщу, в ній установлено секрет із ключем, який блокує поворот ручки. Дана ручка з ключем без проблем установлюється замість звичайної. Необхідно відкрутити два гвинти, зняти стару ручку і на її місце встановити нову. За допомогою ручки з замком, можна блокувати вікно в закритому положенні або в положенні провітрювання. Одним з основних переваг такого варіанту замку на вікна є те, що з часом, коли дитина підросте, ручку з замком можна замінити на звичайну і продати або подарувати кому-небудь із знайомих.

Дитячий замок

detskiy-zamok-na-stvorku

Існують кілька варіантів дитячих замків: звичайний дитячий замок і замок із тросом. Перший варіант являє собою невеликий замочок, який кріпиться знизу стулки вікна. Купити і встановити дитячий замок можна на будь-які пластикові і дерев’яні вікна. У закритому стані замок для дітей блокує відкривання стулки. Але при цьому можна без проблем користуватися функцією провітрювання. Переваги такого варіанту безпеки:

  • Вартість. Дозволити купити дитячий замок може будь-яка сім’я. (Близько 150 грн.)
  • Простота установки. Необхідно закрутити 4 шурупа. Справитися з цим можна без спеціальної підготовки.
  • Естетичність. Такі замки на вікна мають невеликі габаритні розміри і не псують зовнішній вигляд вікна.
detskiy-zamok-s-trosikom

Іншим різновидом дитячого замку на вікна є замок із тросом. Він менш естетичний ніж попередній варіант, при цьому дозволяє відкривати вікно не тільки на провітрювання, а й частково відкривати його. Встановлювати даний замок на вікно ще простіше, кріпиться також чотирма шурупами.

Один із варіантів захисту є обмежувач відкриття. У стулку встановлюється додатковий елемент фурнітури, який дозволяє відкрити вікно на необхідну ширину. Установити даний елемент трохи складніше і користуватися ним не так зручно, як попередніми.

Існує помилкова думка, що москітна сітка, встановлена ​​на вікно, може захистити від падіння. Але це не так, сітка хоч і є видимою перешкодою, а якщо на неї обпертися, вона може вивалитися з рамки. Багато випадків буває, коли кішки випадають з вікна, спершись на москітну сітку.

У будь-якому випадку, якщо Ви зважилися убезпечити вашу дитину, зверніться в нашу компанію і у нас зможете купити дитячий замок на вікна, ручку з замком або обмежувач відкриття за прийнятними цінами в Харкові. При необхідності наш фахівець зможе приїхати до Вас додому і встановити дані елементи фурнітури у зручний для Вас час.

Детский замок на окно