Чому Вам не потрібні дешеві вікна?

дешевое окно

Із року в рік у нашій країні вартість товарів і послуг дорожчає і дорожчає. І в даний час заміна старих дерев’яних вікон на нові – металопластикові виходить не дешевим задоволенням. Багато хто шукає, де можна купити пластикові вікна дешево. Тому на ринку металопластикових вікон з’явилася велика кількість полегшених профільних систем класу «В». Дані профільні системи випускають не тільки українські і турецькі виробники, а так само і деякі європейські.

Кількість полегшених профілів на нашому ринку присутня у великому обсязі тому, що на їх виробництво витрачається менше сировини, отже зменшуються витрати на виготовлення. Завдяки цьому знижується собівартість віконних конструкцій. А якщо врахувати специфіку українського ринку, де є замовники, які шукають найдешевші пластикові вікна, при цьому хочуть почути, що ця продукція не відрізняється за своїми характеристиками від дорожчої. Мало хто звертає увагу на вагу конструкції, а різницю в товщині стінок різних профілів в кілька сотих міліметра взагалі практично непомітно. Те ж саме стосується і фурнітури, де звичайний користувач не зможе побачити суттєву різницю між «іменитою» німецькою і турецькою фурнітурою або вітчизняною.

Фактично відносно недорогі вікна і вікна середнього або преміум сегменту дуже сильно відрізняються один від одного своїми характеристиками. Якщо в першу чергу при виборі віконних конструкцій Ви зіставляєте ціну і плануєте придбати ті, що дешевше у Вас є дуже великі шанси зіткнутися з проблемами запотівання, продування, провисання стулок і збільшеними тепловтратами. А можливо через пару років Ви знову витратите гроші на переустановку нових, більш якісних вікон.

Профиля класса"А" и класса "В"

Купуючи дешеві ПВХ вікна з полегшених профільних систем, Ви зможете зіткнутися з низкою неприємних наслідків:

  • При зварюванні кутів стулок і рам, при використанні профілів класу «А» (у яких товщина зовнішніх стінок становить 3 мм) після зачистки зварного шва товщина його складе близько 2,5 мм. А у профілів класу «В» ця величина буде до 1,9мм. Це означає, що зварні шви будуть ненадійні. А за умови, що вони піддаються постійному вітровому навантаженню і масою самої конструкції, при збільшенні навантаження вони можуть тріснути. Міцність кутового з’єднання недорогих вікон і вікон середнього або преміум сегменту відрізняється більш ніж на 25%.
  • Чим тонше товщина зовнішньої стінки у профіля, тим вище ризик пошкодити вікно при установці, особливо в зимовий час. Монтажникам доводиться акуратніше свердлити профіль при монтажі, і ослабленіше закручувати шурупи.
  • Термін експлуатації нових вікон, виготовлених із профілів відповідають вимогам ДСТУ та ДБН, при нормальних навантаженнях становить близько 50 років. А ось для полегшених систем термін експлуатації зменшений у 10 разів. А якщо врахувати те, що з часом товщина профілів зменшується (за 50 років вони можуть схуднути на 0.5-0.7мм). Уявіть, як будуть вести себе вікна з товщиною стінок до 2 мм. Яка у них буде надійність, теплоізоляція і звукоізоляція?
Профиль без металлического усилителя

Одним із основних недоліків дешевих вікон – є полегшений армуючий підсилювач. Замість покладеного армуючого елемента замкнутого перетину товщиною 1,5 – 2,0 мм виробники недорогих вікон для зменшення вартості встановлюють п-образний армур товщиною до 1,2 мм. У сукупності з тонкостінними профілями це несе за собою провисання стулок, продування і порушення геометрії вікна, надійність таких конструкцій не на висоті. Були випадки, коли НЕ порядні виробники для зменшення ціни вікна – взагалі не встановлювали підсилювач. Як поводитимуться такі вікна – велике питання …

І останнє, на чому можна заощадити для зменшення ціни вікна – це фурнітура. Є виробники фурнітури, які роблять якісну фурнітуру для пластикових вікон протягом десятків років. До таких відносяться Roto, Sigenia, WinkHaus і якість їх продукції на порядок вище в порівнянні з турецькими і вітчизняними виробниками. Отже – надійність, зручність у використанні, безпека вікон із більш дешевою фурнітурою буде нижче. Якщо не відразу, то через дуже короткий проміжок часу їх використання.

Дешевое окно
Ось що може статися з дешевим вікном …

Установка нових пластикових вікон останнім часом – сильно б’є по гаманцю багатьох замовників. Виходячи з цього, вони сподіваються, що наступного разу з заміною конструкцій вони зіткнуться не раніше, ніж через 25 років. Це твердження стосується тільки якісних вікон. Той, хто вирішив заощадити на покупці й установці – швидше за все, буде розчарований найближчим часом. І найголовніше – за різницю в ціні 15-25% Ви зможете отримати товар, який може відрізнятися за своїми характеристиками в 1,5 – 2 рази …